Omezení provozu obchodního úseku

Vážení klienti (nebo oslovení, které používáme),
vzhledem k aktuálně vydaným opatřením vlády ČR k prevenci šíření viru SARS-CoV2 a vývoji situace v našem regionu se rozhodla i naše společnost přijmout určitá preventivní opatření k omezení šíření této nemoci. S ohledem na zachování služeb, které naše společnost nabízí, zavádíme jednoduchá a nekomplikovaná opatření týkající se jak interních procesů, tak styku s klienty/veřejností.

Zaměstnanci obchodního úseku a technické sekce, kteří řeší vaše reklamace/požadavky se i s ohledem na uzavření škol přesouvají do režimu práce z domu, obchodní úsek funguje v režimu předem domluvených schůzek. Kontaktovat nás můžete i nadále na telefonních číslech 585 751 090 a 777 751 090 (zde i SMSkami), e-mailem na adrese internet@mornet.cz nebo kontaktním formulářem na adrese http://www.mornet.cz/kontakt. Platby za naše služby provádějte bezhotovostně na náš účet 2900264801/2010, hotovostní platby můžete realizovat prostřednictvím České pošty.
Žádáme vás, abyste i s ohledem na své zdraví v maximální možné míře omezili osobní návštěvy sídla naší společnosti a k řešení svých požadavků využili výše zmíněné technologie (telefon/e-mail/SMS/WWW stránky). V případě nutnosti osobního kontaktu (řešení reklamací/instalací) si domluvte schůzku předem.

Snahou výše uvedených opatření je chránit jak zdraví vaše tak zdraví našich zaměstnanců, abychom mohli zachovat bezproblémové a spolehlivé fungování naší sítě.


Děkujeme za pochopení.

Tým MorNET.cz.