Ukončení hotovostních plateb

Ukončení hotovostních plateb

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali, že k 31. 12. 2016 rušíme možnost úhrady vystavených faktur a platebních kalendářů v hotovosti v sídle naší společnosti Polská 1174/3a v Olomouci.

Důvodem tohoto kroku je zavedení EET (elektronické evidence tržeb hrazených v hotovosti či platební kartou) s plánovaným termínem spuštění od 1. 3. 2017.

S ohledem na počet hotovostních plateb, je pro naši společnost ekonomicky nerentabilní provozovat registrační pokladnu napojenou na EET, a to jak s ohledem na pořizovací náklady, tak i pravidelné náklady na provoz této pokladny. I nadále zůstává možnost uhradit faktury v hotovosti na pobočce Fio banky (pobočka Masarykova třída 736/19, Dolní nám. 168/20) - vklad je zpoplatněn částkou 70 Kč dle sazebníku Fio banky.

Platby lze samozřejmě provádět i příkazem k úhradě ve Vaší bance, či internetovém bankovnictví, nebo hradit poštovní poukázkou typu A ve prospěch našeho bankovního účtu. Pro pravidelné platby za Internet doporučujeme využít trvalý příkaz k úhradě, ve kterém nezapomeňte uvést Váš variabilní symbol (VS).

Děkujeme za pochopení

S pozdravem
Tým MorNET.cz